Szyna karniszowa

Przytulny salon

Salon to zazwyczaj pomieszczenie najczęściej wykorzystywane do relaksu. Po ciężkim dniu w pracy, pełnym obowiązków służbowych i domowych, wieczorem najlepiej odpoczywa się nam w salonie. Czy to oglądając telewizję, czytając książkę, robiąc sobie domowe spa czy spędzając czas z rodziną. Warto zadbać o to, aby samo wnętrze pomagało nam się rozluźnić i zrelaksować.
Na początek warto zadbać o wygodną kanapę lub narożnik. Im większy tym wygodniejszy. Jeśli nie mamy na tyle miejsca, warto dokupić do niego podnóżek i dużo poduszek, które pozwolą nam się wygodnie ułożyć.
Odpowiednio dobrane światło pozwoli odpocząć naszym oczom i powoli przygotować się do snu. Niewskazane jest montowanie tylko mocnego białego oświetlenia. Do wieczornego relaksu lepiej posłużą lampy rozmieszczone w różnych punktach. Świetny nastrój zrobią też odpalone świece.
Przytulności pomieszczeniu dodają miękkie tkaniny. Poduszki rozrzucone na kanapie, kolorowy kocyk przerzucony przez oparcie. Szyna karniszowa pozwoli nam zawiesić grube zasłony, które zasunięte wieczorem odetną od świata zewnętrznego i zamkną nas w bezpiecznym, przytulnym wnętrzu. Świetnym uzupełnieniem będzie też mały dywanik, położony na przykład przy kanapie. Jeśli będzie ona puchaty, z przyjemnością oprzemy na nim zmęczone po całym dniu stopy.

Related articles

Back to Top