Projekty graficzne – jaki komputer dla grafika?

Projekty graficzne – jaki komputer dla grafika?

Tworzenie grafiki wymaga wyjątkowego sprzętu. Ważnym aspektem jest dobre odwzorowanie kolorów, dobra pamięć no i oczywiście niezawodna karta graficzna. Poniżej zaprezentowano top 3 komputery po to aby tworzyć projekty graficzne na niezawodnym sprzęcie.

Dell Studio XPS Desktop

Dell Studio XPS Desktop wyposażony jest w procesor Intel Core i5 i i7. Jeśli planujesz internsywnej pracy przy edycji wideo lub 3D, można sobie dołożyć do 16 GB dwukanałowej pamięci SDRAM DDR3. Ale jest 3GB pamięci bazowej pozwoli Ci na edycję zdjęć, tworzenie wektorowych lub rastrowych projektów czy projektowanie logotypów z wielką łatwością. Wysokiej rozdzielczości karta graficzna ATI tworzy jasne, precyzyjne i bezbłędne grafiki – tylko to czego projektant graficzny potrzebuje.

Laptop Toshiba Qosmio

Toshiba Qosmio stanowi przystępne cenowo rozwiązanie dla potrzeb projektowania graficznego. Jest zasilany przez jeden z proceorów Intel Core i7 lub i5 co ułatwia tworzenie grafiki bez skazy. Posiada wysokiej klasy kartę graficzną NVDIA GeForce, która zapewnia, że wyraźnie widać każdy piksel i ramkę które można edytować. Posiada 6 GB pamięci DDR3 1066 MHz i 1GB GDDR5 wydzielonej pamięci graficznej idealnej aby tworzyć jakościowe projekty graficzne.

HP Pavilion Elite Desktop

HP Pavilion Elite Desktop jest niedrogim komputerem. Jest zasilany zarówno przez AMD Athlon lyb procesor Intel Core który waha się od 650 X4 Quad-core (Athlon) do i7-980X w sześciu podstawowych edycjach Extrem Edition (Intel). Wsystkie komputery HP Pavilion Elite Desktop sprzedawane są z 64 bitową wersją Windows 7 – czyli najnowsza technlogia. Zakresy pamięci to 4GB do 9GB co gwarantuje sprawne i bezproblemowe uruchomienie z grafiką High-End, której używasz.

Related articles

Back to Top