Listwy przypodłogowe Dekorplanet

Nietypowe odmiany listew przypodłogowych

Myśląc o listwach przypodłogowych, niemalże każdemu staną przed oczami albo tradycyjne listwy drewniane w brązowym kolorze z wyraźnie widocznymi słojami, albo ewentualnie nowocześniejsze białe listwy poliuretanowe. Te dwa warianty przypodłogówek są najpopularniejsze, ale nie jedyne. Jeżeli kogoś interesują więc te mniej oczywiste elementy, być może w dalszej części tego tekstu znajdzie dla siebie coś, co go rzeczywiście zainspiruje.

Tym czymś mogą być chociażby super mocne i super wytrzymałe listwy przypodłogowe Dekorplanet tworzone ze stali oraz aluminium. Nie da się ukryć, że te dwa tworzywa na pewno okażą się solidniejsze czy to od poliuretanu, czy to od drewna. Stal i metal mają też drugą, mniej oczywistą zaletę, jaką jest ich wygląd – dość mocno odjechany, nowoczesny, a wręcz ekstrawagancki.

Idąc natomiast w kierunku jeszcze bardziej nowoczesnych elementów, godnych dwudziestego pierwszego wieku, warto sobie spojrzeć na listwy przypodłogowe LED. Nie są one może takim pierwszym czy tym bardziej uniwersalnym wyborem, ale w niektórych aranżacjach potrafią całkiem nieźle się odnaleźć. Wchodzą w rolę dodatkowego, ciekawego źródła światła. Ponadto wprowadzają do wnętrz naprawdę niesamowity klimat i dekorują te wnętrza w nieoczywisty sposób.

Related articles

Back to Top