Listwa do zabudowy karnisza

Prosty i tani sposób na stylowe pomieszczenie

Jednym z szybkich sposobów na zmianę wystroju wnętrza w krótkim czasie jest dekoracja sufitowa. Jest to jeden z elementów, który rzuca się w oczy zaraz po wejściu do pomieszczenia. Ciekawa aranżacja połączona z odpowiednią listwą do zabudowy karnisza może zdziałać naprawdę dużo.

Zdarza się, że karnisz pod sufitem może bardziej szpecić niż dodawać uroku oprawie okiennej. Zamiast szykować się do wymiany tego nieciekawego elementu wystroju wnętrz, można pomyśleć o zamontowaniu listwy maskującej. Taki zabieg sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej eleganckie i reprezentacyjne.

Jaka listwa do zabudowy karnisza będzie najbardziej odpowiednia do danego stylu wnętrza? Odpowiedź na to pytanie może przybliżyć wygląd poszczególnych modeli tych produktów:
– o prostym i uniwersalnym wyglądzie,
– o wyszukanym lub bogato zdobionym wzornictwie.
Tego typu elementy dekoracyjne sufitu można wzbogacić o wewnętrzne oświetlenie, w formie taśmy LED. Jest to nie tylko tani, ale i prosty w wykonaniu sposób na osiągniecie niepowtarzalnego klimatu.

Montaż listwy maskującej nie wymaga pomocy fachowca. Do mocowania potrzebny jest tylko odpowiedni klej montażowy i chwila cierpliwości. Zaletą tego typu rozwiązania jest także możliwość wielokrotnego malowania, ponieważ listwa jest wykonana z wytrzymałych materiałów.

Related articles

Back to Top